O mnie

izanowalskaDar rozstania stworzyłam z myślą o wspieraniu kobiet, które cierpią po rozpadzie związku. Zależy mi, aby znalazły tu rzetelną wiedzę, praktyczne narzędzia oraz inne kobiety w podobnym momencie życia.

Jeśli znalazłaś się na życiowym zakręcie po tym, jak rozpadł się Twój związek, ta strona jest właśnie dla Ciebie.

Jestem tu po to, aby pomóc Ci stanąć na nogi po rozstaniu. Chcę pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Zależy mi, aby wesprzeć Cię w odzyskaniu mocy i wiary w samą siebie oraz dać Ci poczucie, że nie jesteś sama. Mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację do pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Zasługujesz na szczęście i życie zgodne z własnymi wartościami. Wierzę, że możesz wyjść z rozstania silniejsza i pewniejsza swojej wartości. Chcę towarzyszyć Ci w tej drodze.

Na dobry początek zapraszam Cię do przeczytania artykułu Droga, którą możesz wybrać, który mam nadzieję, zainspiruje Cię do podjęcia decyzji o zawalczenie o siebie. Ja również przeszłam przez rozstanie. Poznaj Moją historię, i jeśli jesteś gotowa, opowiedz mi swoją.

Mam nadzieję, że poczujesz się tu jak u siebie. Przygotowałam dla Ciebie narzędzia, które pomogą Ci w procesie zdrowienia (możesz je pobrać bezpłatnie). Będę Cię informować, gdy pojawią się nowe. Jeśli chcesz pozostać ze mną w kontakcie, zapraszam Cię do zapisania się na newsletter, w którym znajdziesz dodatkowe porady, materiały i artykuły. Zapraszam Cię również na mój fanpage, na którym znajdziesz oprócz informacji o nowościach na stronie, ciekawe linki i inspiracje.

 

iza nowalska dar rozstania
Fot. www.facebook.com/minifotostudio/

Kim jestem?

 

Dumnie mówię o sobie, że jestem psycholożką i trenerką. Fascynują mnie nieograniczone zasoby tkwiące w każdym człowieku, które pozwalają na kreowanie własnego życia zgodnie z własnymi marzeniami i pragnieniami. Wierzę, że silne poczucie własnej wartości jest jak system odpornościowy, który może nie ustrzeże nas przed trudnościami, ale pozwoli nam łatwiej się z nimi mierzyć.

Ukończyłam studia psychologiczne na dwóch specjalnościach: psychologia kliniczna oraz psychologia zdrowia i psychoterapia. Umiejętności trenerskie zdobyłam w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA. Pracowałam na rzecz Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” dyżurując oraz podejmując interwencje w poradni telefonicznej oraz mailowej. Prowadziłam warsztaty z zakresu rozwoju osobistego (m.in. asertywność, pewność siebie, komunikacja) dla studentów uczelni wyższej oraz osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Rozstanie w moim przypadku stało się doświadczeniem przełomowym. Po wylaniu mnóstwa łez, zmierzeniu się z własnymi demonami, odkryłam, że jestem wartościową osobą, taka jaka jestem, bez spełniania dodatkowych warunków. Jeśli będę dla siebie dobra, nauczę innych, jak mają się do mnie odnosić. Dziś tworzę związek, który daje mnie i mojemu mężowi wiele satysfakcji, szczęścia i poczucia prawdziwej, zdrowej bliskości.

Pozdrawiam Cię ciepło,
Iza