poradnictwo psychologiczne, terapia TSR

O mnie

Witaj Wspaniała Kobieto na mojej stronie. Jest mi niezmiernie miło Cię tutaj gościć. Cieszę się, że chcesz mnie lepiej poznać. Ja też jestem Ciebie bardzo ciekawa, więc jeśli chcesz mi napisać coś o sobie, to wskakuj do formularza kontaktowego. ODPISZĘ NA PEWNO! Mam nadzieję na dłuższą znajomość z Tobą, może nawet na przyjaźń 🙂

Moja obecna codzienność jest dość wesoła, z trójką małych dzieci, kotami i mężem, który tak jak ja, reprezentuje wolny zawód. Ale nawet wtedy, gdy nie byłam jeszcze żoną i mamą, bardzo ważną dla mnie sprawą był kontakt z samą sobą, świadomość swoich wartości, swoich potrzeb i praca nad pogłębianiem tzw. wglądu. Moja fascynacja psychologią zaczęła się dużo wcześniej niż dzień rozpoczęcia studiów magisterskich. Chciałabym się z Tobą podzielić moją miłością do świadomego życia. Temu ma służyć strona, na której jesteś.

Wiem, jak bardzo wciągający potrafi być kołowrotek codzienności. Jak łatwo dać się zamienić w chomika, który goni, najszybciej jak może, chociaż sam nie wie tak naprawdę gdzie. Wiem, jak ciężko z takiego kołowrotka wysiąść, żeby złapać oddech. Wiem też, jak potrafi być kosztowne trwanie w tym pędzie, bo płacisz tu najczęściej swoim zdrowiem, rezygnacją z siebie, swoim uciekającym życiem.

Jestem zdania, że nie ma co czekać, aż wydarzy się coś (niestety najczęściej coś przykrego), co zatrzyma Cię w tym biegu. Coś, co postawi Cię przed pytaniami, co tak naprawdę jest DLA CIEBIE ważne. Co się tak naprawdę w TWOIM ŻYCIU liczy.

Dzisiaj, jest dobry dzień na to, aby na chwilę się zatrzymać i rozejrzeć, w jakim miejscu jesteś. Czy czujesz satysfakcję z tego, dokąd zawędrowałaś? Czy doszłaś w to miejsce świadomie? Czy może jakoś Cię tu samo zaniosło? Dzisiaj jest dobry dzień, żeby pomyśleć, gdzie idziesz dalej. Zacznij od pobrania prezentu, który mam dla Ciebie.

Wpadaj do mnie częściej, jak do przyjaciółki na plotki i kawę. Postaram się, byś znalazła tu zawsze coś ciekawego i inspirującego dla siebie. Pisz też śmiało, czego teraz najbardziej Ci potrzeba.

Bardziej formalnie

Dumnie mówię o sobie, że jestem psycholożką i trenerką. Fascynują mnie nieograniczone zasoby tkwiące w każdym człowieku, które pozwalają na kreowanie własnego życia zgodnie z własnymi marzeniami i pragnieniami. Wierzę, że silne poczucie własnej wartości jest jak system odpornościowy, który może nie ustrzeże nas przed trudnościami, ale pozwoli nam łatwiej się z nimi mierzyć.

Ukończyłam studia psychologiczne na dwóch specjalnościach: psychologia kliniczna oraz psychologia zdrowia i psychoterapia. Umiejętności trenerskie zdobyłam w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA. Kształcę się na terapeutę w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Centrum PSR. Pracowałam na rzecz Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” dyżurując oraz podejmując interwencje w poradni telefonicznej oraz mailowej. Prowadziłam warsztaty z zakresu rozwoju osobistego (m.in. asertywność, pewność siebie, komunikacja) dla studentów uczelni wyższej oraz osób zainteresowanych własnym rozwojem. Pracowałam z kobietami, które doświadczyły rozstania z partnerem. Obecnie współpracuję z Fundacją Itaka jako psycholog w Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym.

Pozdrawiam Cię ciepło,
Iza