poradnictwo psychologiczne, terapia TSR

Zrób sobie najlepszy prezent

Nie ma, co czekać. Czas zająć się sobą. Wiosna w pełni. Słoneczko świeci. Wykorzystaj tę dobrą aurę. Jeśli jest Ci obecnie bardzo źle, zajmij się sobą troskliwie. Jeśli zaczynasz wychodzić na prostą, wzmocnij to, co się w Tobie dzieje. Trudny czas masz już za sobą? Odkryj siebie na nowo. Zrób sobie najlepszy prezent – podejmij wyzwanie i Zostań swoją najlepszą przyjaciółką.

po rozstaniu kurs online

Skąd ten pomysł

Na własnej skórze przekonałam się, jak niezwykle istotne jest bycie wobec siebie samej przyjaciółką. I to na każdym etapie życia. Żałuję, że ta wiedza przyszła do mnie tak późno. Moim osobistym przełomem było właśnie rozstanie. O tym, co było wcześniej, szkoda gadać… Rozstanie obnażyło tylko to, co było faktem, nie potrafiłam uwierzyć we własną wartość, nie potrafiłam być dla siebie odpowiednio czuła i troskliwa, bardziej dbałam o interesy innych, niż o własne. Długo pracowałam, żeby to zmienić. Do dziś pracuję, ponieważ życie wciąż wystawia mnie na różnego rodzaju próby. Ale czuję, że jest mi o wiele łatwiej, niż kiedyś. Mam w sobie pewność, że ze wszystkim sobie poradzę.

Chcę się z Tobą podzielić tym, czego się nauczyłam w procesie odzyskiwania samej siebie. Chcę wlać również w Ciebie tę moc. Kurs Zostań swoją najlepszą przyjaciółką to swego rodzaju baza, do budowania silnego poczucia własnej wartości.

Ruszamy za tydzień

Zapraszam Cię do wspólnej przygody. Razem przyjrzymy się czym jest troska wobec samej siebie, jak stać po własnej stronie, jak zacząć siebie prawdziwie akceptować. Chciałabym zachęcić Cię do bycia wobec siebie szczerą oraz bycia dla siebie inspiracją do pozytywnych zmian.

Ruszamy już 12 maja. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, zapisz się już dziś!

Jeśli czujesz, że jakaś inna bliska Ci kobieta mogłaby skorzystać z udziału w tym kursie, koniecznie daj jej znać.

https://www.izanowalska.pl